Svängda trappor

Svängd trappa

Svängda trappor med vangstycken tillverkas på beställning med steg och räcke i samma kombinationsmöjligheter som för spiraltrappor. Radie, stegbredd och andra data är i princip valfria.

Ytbehandling varmförzinkning enl. SS-EN ISO 1461 eller färdiglackerade i valfri NCS eller RAL-kulör.


Produkthandbok

Broschyrer

Skötselanvisningar


Sök efter bilder
   
Visa sida av 1

Resultat är filtrerat på: 

  • aw2813.jpg

    aw2813.jpg

    2011-09-29


    Ingår i galleri:

    Svängda trappor

  • aw00002812.jpg

    aw00002812.jpg

    2014-10-14


    Ingår i galleri:

    Svängda trappor

  • aw00002811.jpg

    aw00002811.jpg

    2014-10-14


    Ingår i galleri:

    Svängda trappor

Välj galleri

Försäljning Sverige

Vilken säljare ska jag kontakta? (xxxxx)

Direktfax: 0371-344 78

Fredrik Albinsson

Direkttelefon: 0371-344 70

E-post: fredrik.albinsson@weland.se

Vcard: vCard

Mattias Andersson

Direkttelefon: 0371-344 07

E-post: mattias.andersson@weland.se

Vcard: vCard

Alexander Johnsson

Direkttelefon: 0371-344 49

E-post: alexander.johnsson@weland.se

Vcard: vCard

Jakob Josefsson

Direkttelefon: 0371-344 31

E-post: jakob.josefsson@weland.se

Vcard: vCard

Göran Lagesson

Direkttelefon: 0371-344 47

E-post: goran.lagesson@weland.se

Vcard: vCard

Stefan Lingtell

Direkttelefon: 0371-344 43

E-post: stefan.lingtell@weland.se

Vcard: vCard

Oscar Welandson

Direkttelefon: 0371-344 98

E-post: oscar.welandson@weland.se

Vcard: vCard

Johan Palm

Direkttelefon: 0371-344 69

E-post: johan.palm@weland.se

Vcard: vCard

Försäljning export

Direktfax: 0371-344 78

Jonas André

Direkttelefon: 0371-344 08

E-post: jonas.andre@weland.se

Vcard: vCard

Hans Larsson

Direkttelefon: 0371-344 03

E-post: hans.larsson@weland.se

Vcard: vCard