Reception

Telefon: 0371-344 00

Öppettider: 7,30 - 16,30
(lunchstängt 12,00-13,00)

 

Adress

Weland AB
Malmgatan 34
Box 503
S-333 28 Smålandsstenar

Fax: 0371-344 78

E-post: info@weland.se

Webmaster: webmaster@weland.se

OBS! Kontaktformulär finns längs ned på sidan.

 

Adress godstrafik

Västergatan 25
S-333 30 Smålandsstenar

GPS-koordinater godstrafik

WGS84 (decimaler)
Latitud: 57.1664
Longitud: 13.4105

WGS84 (grader, minuter och sekunder)
Latitud: N 57º 09' 57.60"
Longitud: E 013º 24' 39.60"

 

Försäljning Sverige

Vilken säljare ska jag kontakta? (xxxxx)

Direktfax: 0371-344 78

Fredrik Albinsson

Direkttelefon: 0371-344 70

E-post: fredrik.albinsson@weland.se

Vcard: vCard

Mattias Andersson

Direkttelefon: 0371-344 07

E-post: mattias.andersson@weland.se

Vcard: vCard

Alexander Johnsson

Direkttelefon: 0371-344 49

E-post: alexander.johnsson@weland.se

Vcard: vCard

Jakob Josefsson

Direkttelefon: 0371-344 31

E-post: jakob.josefsson@weland.se

Vcard: vCard

Göran Lagesson

Direkttelefon: 0371-344 47

E-post: goran.lagesson@weland.se

Vcard: vCard

Stefan Lingtell

Direkttelefon: 0371-344 43

E-post: stefan.lingtell@weland.se

Vcard: vCard

Oscar Welandson

Direkttelefon: 0371-344 98

E-post: oscar.welandson@weland.se

Vcard: vCard

Johan Palm

Direkttelefon: 0371-344 69

E-post: johan.palm@weland.se

Vcard: vCard

Försäljning export

Direktfax: 0371-344 78

Jonas André

Direkttelefon: 0371-344 08

E-post: jonas.andre@weland.se

Vcard: vCard

Hans Larsson

Direkttelefon: 0371-344 03

E-post: hans.larsson@weland.se

Vcard: vCard

Försäljning entresol och lagerinredningar

Direktfax: 0371-344 78

Rasmus Pettersson

Direkttelefon: 0371-344 52

E-post: rasmus.pettersson@weland.se

Vcard: vCard

Försäljning laser/lego

Direktfax: 0371-344 85

Lars Kennethsson

Direkttelefon: 0371-344 42

Mobiltelefon: 0734-42 54 42

E-post: lars.kennethsson@weland.se

Vcard: vCard

Sophie Albinsson

Direkttelefon: 0371-344 58

Mobiltelefon: 0734-42 54 58

E-post: sophie.albinsson@weland.se

Vcard: vCard

Ola Forsberg

Direkttelefon: 0371-344 45

Mobiltelefon: 0734-42 57 45

E-post: ola.forsberg@weland.se

Vcard: vCard

Marcus Johansson

Direkttelefon: 0371-344 48

Mobiltelefon: 0734-42 54 38

E-post: marcus.johansson@weland.se

Vcard: vCard

Christoffer Tegnhammar

Mobiltelefon: 0734-42 54 25

E-post: christoffer.tegnhammar@weland.se

Vcard: vCard

Peter Sköld

Direkttelefon: 0371-344 40

Mobiltelefon: 0734-42 54 40

E-post: peter.skold@weland.se

Vcard: vCard

Isak Bengtsson

Mobiltelefon: 0734-42 54 45

E-post: isak.bengtsson@weland.se

Vcard: vCard

Jörgen Petersson

Mobiltelefon: 0734-42 54 59

E-post: Jorgen.Petersson@weland.se

Vcard: vCard

Marknadschef

Direktfax: 0371-344 78

Lars Bredenfeldt

Direkttelefon: 0371-344 04

E-post: lars.bredenfeldt@weland.se

Vcard: vCard

OBSERVERA: Du har inaktiverat Javascript och/eller CSS. För att denna sida skall fungera fullt ut krävs att dessa är aktiverade.

Kontakta oss

Kontaktformulär

Information

Vänligen fyll i formuläret om ni har en förfrågan till oss.

Fält markerade * är obligatoriska


Fyll i både ditt tilltalsnamn och efternamn.


Fyll i din e-postadress.


Endast siffror 0-9








Endast siffror 0-9

INFORMATIONEN SKICKAS. VAR GOD VÄNTA!