Arbetstrallar

Arbetstrall med justerbara ben

Arbetstrall tillverkad av pressvetsad gallerdurk typ H6 25/3 med djup kantstång 50 x 3 mm. Maskvidd c/c 33 x 75 mm. Lätt omställbar med 4 st justerbara ben i tre höjder - 50, 100 och 150 mm.

Varmförzinkat utförande.

 

Dessa produkter finns att tillgå:

Lagerfört

 

Måttbeställt

Lagerförd arbetstrall
ZoomIn

Lagerförda arbetstrallarLagerförda arbetstrallarLagerförda arbetstrallar
Lagerförda arbetstrallar
Art. nr Storlek LxB (mm) Vikt (kg/st)
112062510071 1000 x 700 22,9
112062510101 1000 x 1000 31,6

Sök efter bilder
   
Visa sida av 1

Resultat är filtrerat på: 

  • aw1696.jpg

    aw1696.jpg

    2011-09-29


    Ingår i galleri:

    Arbetstrallar

Välj galleri

Försäljning Sverige

Vilken säljare ska jag kontakta? (xxxxx)

Direktfax: 0371-344 78

Fredrik Albinsson

Direkttelefon: 0371-344 70

E-post: fredrik.albinsson@weland.se

Vcard: vCard

Mattias Andersson

Direkttelefon: 0371-344 07

E-post: mattias.andersson@weland.se

Vcard: vCard

Alexander Johnsson

Direkttelefon: 0371-344 49

E-post: alexander.johnsson@weland.se

Vcard: vCard

Jakob Josefsson

Direkttelefon: 0371-344 31

E-post: jakob.josefsson@weland.se

Vcard: vCard

Göran Lagesson

Direkttelefon: 0371-344 47

E-post: goran.lagesson@weland.se

Vcard: vCard

Stefan Lingtell

Direkttelefon: 0371-344 43

E-post: stefan.lingtell@weland.se

Vcard: vCard

Oscar Welandson

Direkttelefon: 0371-344 98

E-post: oscar.welandson@weland.se

Vcard: vCard

Johan Palm

Direkttelefon: 0371-344 69

E-post: johan.palm@weland.se

Vcard: vCard

Försäljning export

Direktfax: 0371-344 78

Jonas André

Direkttelefon: 0371-344 08

E-post: jonas.andre@weland.se

Vcard: vCard

Hans Larsson

Direkttelefon: 0371-344 03

E-post: hans.larsson@weland.se

Vcard: vCard