Fästdetaljer

Fästdetaljer

Gallerdurk, slitsdurk och lättdurk bör förankras mot underredet och detta kan ske på olika sätt. Här är några alternativ som Weland rekommenderar för att fästa de olika durkprodukterna i underredet.

Lagerförda fästdetaljerna finns både som kompletta och separata detaljer. Fästdetaljer finns även i varmförzinkat och rostfritt utförande.

Standardförpackningen är 100 st. komponenter per kartong.

Se mer om detaljerna för gallerdurk, slitsdurk och lättdurk och hitta det som passar ditt montage.



Sök efter bilder
   
Visa sida av 1

Resultat är filtrerat på: 

  • aw4160.jpg

    aw4160.jpg

    Komplett klammer för gallerdurk.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw1699B.jpg

    aw1699B.jpg

    Clips för lastöverföring.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw0236.jpg

    aw0236.jpg

    Självgängande skruv med överdel.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw1511.jpg

    aw1511.jpg

    Komplett klammer för gallerdurk.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • ac1229.jpg

    ac1229.jpg

    Fästdetalj till slitsdurk.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw4159.jpg

    aw4159.jpg

    Självborrande skruv med överdel

    2014-07-09


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw1391.jpg

    aw1391.jpg

    Självborrande skruv med överdel.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw4156.jpg

    aw4156.jpg

    Komplett klammer för gallerdurk.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

  • aw4163.jpg

    aw4163.jpg

    Komplett klammer för gallerdurk.

    2014-07-03


    Ingår i galleri:

    Fästdetaljer

Välj galleri

Försäljning Sverige

Vilken säljare ska jag kontakta? (xxxxx)

Direktfax: 0371-344 78

Fredrik Albinsson

Direkttelefon: 0371-344 70

E-post: fredrik.albinsson@weland.se

Vcard: vCard

Mattias Andersson

Direkttelefon: 0371-344 07

E-post: mattias.andersson@weland.se

Vcard: vCard

Alexander Johnsson

Direkttelefon: 0371-344 49

E-post: alexander.johnsson@weland.se

Vcard: vCard

Jakob Josefsson

Direkttelefon: 0371-344 31

E-post: jakob.josefsson@weland.se

Vcard: vCard

Göran Lagesson

Direkttelefon: 0371-344 47

E-post: goran.lagesson@weland.se

Vcard: vCard

Stefan Lingtell

Direkttelefon: 0371-344 43

E-post: stefan.lingtell@weland.se

Vcard: vCard

Oscar Welandson

Direkttelefon: 0371-344 98

E-post: oscar.welandson@weland.se

Vcard: vCard

Johan Palm

Direkttelefon: 0371-344 69

E-post: johan.palm@weland.se

Vcard: vCard

Försäljning export

Direktfax: 0371-344 78

Jonas André

Direkttelefon: 0371-344 08

E-post: jonas.andre@weland.se

Vcard: vCard

Hans Larsson

Direkttelefon: 0371-344 03

E-post: hans.larsson@weland.se

Vcard: vCard